Ankara Tanıtım Filmi

WONDERLAND EURASİA ANKARA’NIN FİNALİSTLERİNİ AĞIRLADI
Ankara Reklam Yüzü projesi finalistleri kentin simgeleri arasına giren Wonderland Eurasia’yı gezdi. Ankara’nın marka değerini artıracak tanıtım filminde yer alacak finalistler, Wonderland Eurasia’nın benzersiz oyun alanlarını keşfetti.

HÜRRİYET GAZETESİ HABER

SABAH GAZETESİ HABER

Ankara’yı tanıtmak amacıyla yola çıkan ve bu yıl 2.si yapılan Ankara Reklam Yüzü projesi, şehrin simgesi haline gelen yerleri ziyaret etmeye devam ediyor. Gelecek ve geçmişi harmanlayan konsepti, hem yetişkinler hem de çocuklar için tasarlanmış interaktif eğlence alanlarına sahip Wonderland Eurasia’da çekimlerine devam eden 22 finalist renkli görüntüler oluşturdu. Sadece Ankaralıların değil, çevre şehirlerden binlerce ziyaretçinin de yoğun ilgi gösterdiği eğlence dünyası Ankara’nın turizm alanındaki çalışmalarına büyük katkı sağlıyor.

BAYRAM COŞKUSU YAŞANACAK
Ankara Reklam Yüzü projesine başvuran 3 bin 500 kişi arasından seçilen 22 kişiden biri olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden finalistler, bir yandan tanıtıl filminde boy gösterirken, diğer yandan da alanda yer alan oyunlarda keyifli vakit geçirdi. Avrupa’nın en büyük tema parkında çekilen filmin şehir tanıtımına büyük katkı sağlayacağını belirten finalistler, “Ankara’yı anlatan bir reklam filminde oynamak gurur verici. Aynı zamanda çocuklar ve gençlere yönelik böylesine büyük ve eğlenceli bir yere sahip olduğumuz için Ankaralılar mutluluk duyuyoruz. Başkent’in bu renkli dünyasına herkesi davet ediyoruz diye konuştu.

Yoruma kapalı.