Ankara Reklam Yüzleri Seçiliyor

Başkentimizin tanıtım filmi Ajansımız tarafından ilk olarak 2018 yılında çekildi. İnternet üzerinden yapılan başvurulardan seçilen 20 şanslı kişinin oynadığı Ankara Reklam Filminde oynamak için 3000 den fazla aday başvuru yaptı. Ön elemeyi geçen 300 aday Panora Alışveriş Merkezinde yarı final jürisi ile tanıştılar. Yarı Final jürisinden geçen 50 aday Panora Sanat Merkezinde Final jüri karşısına çıktılar.

Başvurular  15 Şubat günü başladı. www.ankarareklamyuzu.com sayfasından ve telefona indirilecek Ankara Reklam Yüzü uygulaması ile başvuru ve oylama yapılabiliniyor.

Yarı Final Videosu

Seçilen adaylar ile Ankara’nın önemli yerleri gezilerek şehir dışından gelenler için başkentimizin tanıtımı yapıldı. Ankara’nın tanıtım filminde halktan seçilen kişiler rol alırken Tarihi turistik yerler, başkentin olmazsa olmazları ve gezilmesi gereken yerler öne çıkartıldı.

Ankara’nın Tanıtım Videosu 2018

2019 Yılı için tekrardan çekilecek Ankara Tanıtım Videosu için bu sene Konsept  ‘Gülen Yüzler’.  Başvuruları şubat ayında başlayacak olan Gülen Yüzler projesi ile Ankara reklam yüzleri seçilerek yeni tanıtım filminde rol alacaklar.

 

 

 

Yoruma kapalı.