Models of Turkey Yarı Finali Yapıldı

FİNALİST OLMAK İÇİN YARIŞTILAR

 

GÜZELLER FİNALE DOĞRU

 

Bu yıl 9’uncu kez organize edilen ‘Models of Turkey’ Güzellik Yarışması’nda yarı finale kalan 100’ü aşkın aday, finale kalabilmek için jüri karşısında ter döktü.

 

ANKARA’NIN en seçkin organizasyonlarından biri olarak gösterilen Models of Turkey, bu yıl Ataköşk Otel’de gerçekleştirilecek muhteşem finalle 2018’in en güzelini belirleyecek. Joker Ajans tarafından organize edilen yarışmanın yarı finalinde bir araya gelen 100’ü aşkın aday, ilk 20 güzel arasına girip final heyecanı yaşamak için jüri karşısına geçti.

 

TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDAN KATILDILAR

Ülkemizi yurt dışındaki önemli güzellik yarışmalarında da temsil edecek olan birincisini arayan Models of Turkey’de final heyecanı 26 Aralık’ta yaşanacak. Finale kalabilmek için yarı finale gelen güzeller jüri karşısında ter döktüler.

 

HUKUK OKUYAN DA VAR ÇELLO ÇALAN DA

Models of Turkey’in eski güzellerden oluşan yarı final jürisi karşısına geçen 21 yaşındaki Eylül Ezgi Öztürk ise Atılım Üniversitesi’nde Hukuk okuduğunu ifade etti. Yarışmadan önce uzun bir süre müzik eğitimi aldığını belirten Öztürk, çello çalma yeteneğine sahip olduğunu da sözlerine ekledi. Yarı finalistlerden 18 yaşındaki Aleyna Deniz de modern bale ve tiyatro ile ilgilenen adaylardan biri oldu.

 

HEM GÜZEL HEM YETENEKLİLER

Yarı finale kalan 18 yaşındaki Irmak Ayhan, 10 yıldır profesyonel olarak basketbol oynadığını ve Bilkent Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü’nde eğitimine devam ettiğini de söyledi.

Gazi Beden eğitimi mezunu olan Büşra Karakaş Milli sporcu olduğunu hobi olarak mankenlik yaptığını söyledi

İlayda Alagöz geçen sene kardeşinin yarışmaya katıldığını, bu senede kendisinin bu heyecanı yaşamak istediğini söyledi

 

 

FİNAL JÜRİLERİLERİ ADAYLARI GÖRMEYE GELDİ.

26 Aralık final gecesinde jüri masasında güzelleri puanlayacak isimlerde ön eleme günde gelerek adayları gördüler. Yarışmacılar kadar kendilerinin de heyecanlı olduğunu söyleyen Nesrin Kılavuz güzellere şans diledi.

 

Models of Turkey 9. Senesinde yine güzelleri seçmeye devam ediyor. Bir çok genç kızı hayallerine ulaştırıyor. Başkentin önde gelen firmaların defilelerinin yer alacağı gecenin jürileri de Ankara’nın önde gelen isimlerinden oluşuyor.